MOJA BEBA,SVE O DECI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJA BEBA,SVE O DECI

SVE O DECI
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Muke oko vozackog!!!

Ići dole 
+3
MinjaB
djordje
pota
7 posters
AutorPoruka
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyUto 10 Jul 2007, 16:30

Evo danas sam po drugi put pala voznju!Sad
Testove iz prvog polozih,ali voznju nikako.Mislim da me zavlace.
Prvi put je razlog bio da ne gledam u retrovizor...
A danas da gledam previse!!!affraid
Pa to je da poludis!!!
Kakkva su vasa iskustva...Hajde,utjesite me malo!!!!Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
djordje
ponosna mama
ponosna mama



Broj poruka : 19
Datum upisa : 02.04.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyUto 10 Jul 2007, 20:45

ne brini,znaju oni tako da zezaju.ja nisam imala loseg iskustva,polozila sam iz prve,bila sam pravi profesionalac jer sam voznju usavrsila u desetoj godini a pocela da ucim u osmoj.bitno je da ne osjecas stah od njih i voznje,opusti se uzdaj se u sebe i uspjeces.zelim ti puno srece
Nazad na vrh Ići dole
MinjaB
ponosna mama
ponosna mama
MinjaB


Broj poruka : 14
Datum upisa : 11.07.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptySre 11 Jul 2007, 14:57

Zao mi je poto Muke oko vozackog!!! 81253
Imam svog licnog vozaca a za par godina cu imati jos dvojcu tako da nemam nameru da polazem voznju Wink
Jednostavno ne privlaci me a znam da mnogo znaci.... ali eto, nije za mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.blogoye.org/minja
Takki
ponosna mama
ponosna mama
Takki


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 47
Localisation : Nikad kod kuće...
Datum upisa : 23.06.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptySre 11 Jul 2007, 18:24

Prva stvar koju sam uradila kad sam napunila 18 godina jeste da sam položila vozački - iz prve Exclamation Doduše aktivno vozim od svoje petnaeste - što motore, što kola i najsrećnija sam kad mi daš volan u ruke...

Ono što mi je čudno jeste da od kako sam trudna uopšte nemam želju da vozim - uzmem ključeve, dođem do auta i onda te iste ključeve predam svom mužu-pužu, nije da imam neki strah već mi je jednostavno mrsko da vozim Question
Nazad na vrh Ići dole
http://kolevka.20.forumer.com
gagolina
ponosna mama
ponosna mama
gagolina


Broj poruka : 8
Datum upisa : 07.08.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyNed 12 Avg 2007, 12:14

Testove sam takođe položila iz prve,dok su me za vožnju toliko zavlačili da sam zamalo odustala da polažem!
I trećeg puta sam položila,ali su mi i tri puta odlagali.Ta auta škola se baš u to vreme delila na dve tako da je bio haos a to smo jedino osetili mi koji smo polagali!
Tako da ja imam veoma loše iskustvo u vezi polaganja vožnje!Alizaboravi se sve,sada vozim i uživam u vožnji!
Samo napred,ne mogu večno da te zavlače!!!Muke oko vozackog!!! 005710
Nazad na vrh Ići dole
ruza




Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.09.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyNed 02 Sep 2007, 14:36

Ma Mono kad je sledeci put,ne gledaj u retrevizor kad je u pitanju broj polaganja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.yahoo.com
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyNed 02 Sep 2007, 21:09

Ruzo,ruzo!!!Kad polozim jacvicu?
Nadam se da ce to biti uskoro!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyUto 04 Sep 2007, 15:55

Evo me!!
Opet pala!!Cetvrti put!!!
Vec se brinem za svoj mentalni sklop!!!

...
...
....A nisam tako lose vozila.
Kaze pandur:"Nije bilo lose,ali mi se cini da se plasis"!!!
Cuj njega,plasim se!!!
I plasim se,ali ne voznje nego njega!!!
A tako se plasim i novcanika!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
djordje
ponosna mama
ponosna mama



Broj poruka : 19
Datum upisa : 02.04.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptySub 08 Sep 2007, 00:15

MA NE GUBI NADU,ZNAM NIJE TI LAKO,NE DOPUSTI DA SE ZEZAJU SA TOBOM,NE PLASI SE NIKOG,GORE GLAVU KAO DA SI SAMA,OPUSTI SE I SVE CE BITI O.K,ZELIM TI PUNO SRECE
Nazad na vrh Ići dole
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyNed 16 Sep 2007, 14:03

Nadjoh ovo na netu,pa rekoh da podjelim sa vama!!!
Zanimljivi!!!

Žena za volanom: Auto po mjeri žene Piše: Sanja Simić


Svijet se polako mijenja. Podmuklo se, uz pomoć cijele svjetske industrije svega, kao morphovi na kompjutoru, pretvara u mjesto prilagođeno ženama.

Dobro, još ima zemalja (Francuska) gdje ne postoji ni riječ za "predsjednica" ili "ministrica" nego ih zovu muški, ali to su sitnice. Sve drugo ima varijantu za žene. Nije lako svijet prilagoditi ženi i njezinim potrebama da izgleda i živi upravo onako kako bi to više
godilo onima drugima. Frajerima, ne?

Nemojmo se junačiti, volimo ih i nužni su nam, ali se nisu emancipirali jer ih je osujetio David Beckham kad se prodao uroti metroseksualnog, pokreta smišljenog samo da muškarci i dalje ne bi smjeli pokazivati da ni oni ne vole kad ih se povrijedi i kad su žene svinje prema njima. Odmah se pretpostavlja da sigurno i veksaju dlake s prsa i potajno lakiraju nokte. Ravnopravnosti, dakle, ionako nema i neće je biti.

Zato i postoji ta cijela industrija za žene. Počelo je bezazleno, kao recite nam kako da vam napravimo lak koji se brže suši i tampon koji bi Čobanković mogao otkupiti državnim novcem za isušivanje močvarnog tla za nove oranice. Nastavilo se s mobitelima. Trebate li mob koji može biti i ogledalo ili bi radije da vam sam računa plodne i neplodne dane? Onda lijekovi. Kao, smislili smo aspirin koji nije najobičnija tableta na svijetu nego je "za žene", čuda radi s kalcijem i PMS-om. O Viagri za žene neću ni govoriti.

Ne znam bi li ona trebala biti lijek protiv dobrog starog fejkanja ili lijek protiv muške sumnje da ona fejka... Pa pahuljice s ekstra dozom baš onih vitamina koje trebaju ženi, jogurt za žene...

Razgovarala sam neki dan s prijateljem koji je, ono, u autima. Vozio je trke, prepravio bezbroj mašina, na kraju prodavao i polovne i nove. Pričam šta mi je pričala Mateja. Dečko joj je dao da vozi njegovu Alfu. Mateja je normalna žena normalnih proporcija. I kune se da je Alfa drugačija, da je dizajnirana za muškarce. Moraš birati, kune se, ili ne možeš do pedala ili ti je mjenjač iza leđa. Moj prijatelj problijedi kao da ga ponovno stiže neka trauma.

- Pusti te spike, stara, - zaječi - imao sam takvih u salonu kolko hoćeš. Dođe mi komad i ni kolko konja i kolko troši nego mi gleda ima li na naslonu za glavu onu rupu, kao da joj ne čupa pundu. - Stvarno, neki imaju rupu na naslonu za glavu. Je li to stvarno zbog repa? Ili zbog sigurnije vožnje? Na stol mu, kao stručnjaku, odjednom sumnjičava, bacam stotine pitanja. Je li i servo izmišljen zbog sigurnije vožnje ili zbog nejakih ženskih ruku? ABS? Znaš ono, žene i osjećaj za prostor, udaljenosti.

Jesu li svi dijelovi auta do kojih je nekad moj susjed u garaži mogao doći za seknudu sada ugrađeni i zavareni negdje duboko u autu samo da bi servisi uzimali lovu ili da žene ne bi... - Šuti, molim te šuti ne znaš šta govoris. Znaš kaj, dosta mi je više i vas i vaših izvoljevanja i tog nenormalnog odnosa prema autima. Pa zar stvarno ne možete ko normalni ljudi normalno razmišljat o tim prokletim autima nego uvijek nešto filozofirate? - on već zapomaže.

Ali ja mislim da sam na pravom tragu. - Reci ti meni, onda, kako to da postoji svaka božja stvar na svijetu za žene, da se više ne može ništa kupit bez ženske varijante jer mi, hvala bogu, i trošimo pa imamo i pravo na to. Kako to da sve postoji dizajnirano za žene, a ne postoji auto? - Pa postoji. Smart - čudi se on mom neznanju. - S njim, brate, možete parkirat bez ikakve procjene, trzat volanom kolko vas volja i nema šanse da ne vidite kako vam netko ulazi u mrtvi kut čak i ako ne gledate. Rizoli nisu issue, da ne nabrajam dalje...

Nije mu se dalo dalje objašnjavati i to zato što nije u pravu. To što je nabrojao uopće nisu najveći problemi u ženskoj vožnji nego predrasude. Ako postoje cipele u kategoriji lobby-to-limo, dizajnirane da se mogu nositi samo ako imaš šofera i voziš se na zadnjem sicu, dakle za žene koje se provode, ako su žene muškarcima dizajnirane Volvo specijalno da bi popravile njihov prolaz i izvan muških krugova velikih providera love, onda molim da se dizajnira i auto za ženske potrebe koje bi sezale dalje od razvoženja djece i špeceraja u tenisicama i trenirci.

Jer ima žena koje moraju voziti i izgledati, je li, ženstveno. Što je sada nemoguće. Kako voziti auto u štiklama ako ispod pedala ne postoji dodatna udubina da se mogu pritiskati bez da se peta lomi na podu? Ako to ne može, onda molim da se pretinac za rukavice koje ionako više nitko ne nosi za vožnju, pretvori u pretinac za cipele, da se tamo stave one za vožnju koje će biti uključene u cijenu auta.

I da svaki ima rupu na naslonu za glavu i da je visina od sica do gornjeg ruba vrata dovoljna da ne raščupa kosu kad se zakači dihtung. I da se hauba lakše otvara i da uz svaku rezervnu gumu ide hidraulična pumpa da se ne mora trgat nokte i mišiće ili zvat pomoć. I da pojas ne ide onako nezgrapno preko struka da gužva košulje i da se i gornji dio pojasa nekako riješi da ne reže između sisa ili, još gore, da uvijek pritišće na jednu. I neka pojas bude od nekog materijala koji ne ostavlja opekline drugog stupnja kad se vozi u bretelama.

Neka s klimom ugrade i ovlaživač zraka i neka, zaboga, ugrade dodatni žmigavac... šta ja znam... plave boje koji bi bio znak za "oprostite"da ne moramo slušati ni opravdane ni neopravdane pogrde jer nismo baš sve bezobrazne nego nekad i griješimo i osjećamo se ispricčljivo i glupo zbog toga. Ne bi bilo zgorega napraviti mjenjač koji se spušta i preko njega se prevlači tapecirani dodatak kao kod velikih auta na zadnjem sicu, u slučaju da dođe do seksa u autu, jer ne vole sve žene stalno biti gore.

E, i onda sve to s dodatnim pogodnostima za žene sa svakom višom klasom auta kao što je to inače uvriježeno s autima.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyPon 24 Sep 2007, 13:41

Jupi!!!!
Evo konacno sam polozila!!!
Nisam nista bolje vozila nego do sada!!
Polaganje vozackog je najveca smijurija na koju sam naisla u posljednje vrijeme!!!
cheers affraid cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
djordje
ponosna mama
ponosna mama



Broj poruka : 19
Datum upisa : 02.04.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyPon 24 Sep 2007, 14:32

cheers sretni bravo,bravo,iskrene cestitke od mene,svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
Takki
ponosna mama
ponosna mama
Takki


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 47
Localisation : Nikad kod kuće...
Datum upisa : 23.06.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyPon 15 Okt 2007, 17:26

URA!!!


Poslednji izmenio dana Sub 29 Dec 2007, 22:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://kolevka.20.forumer.com
Jogood
Gost




Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Ne znam sta da radim sa testovima!!!   Muke oko vozackog!!! EmptySub 22 Dec 2007, 03:34

Ljudi pomagajte,ne znam vise sta da radim...Juce sam pala testove po 3 put,vise me je i sramota da se pojavljujem a imam ogromnu zelju da vozim jer oduvek sam volela automobile.A i pocela sam da sumnjam u svoje mentalne sposobnosti.Ja u principu znam sve to,ali uvek me zezne nesto.Za voznju mi nije problem tu sam profi Laughing ali sta mi vredi.Moracu da pokrenem neke vezice jer posle svakog padanja ja padam u blagu depresiju.A da budem iskrena ne ucim bas kako treba,provezbam dan pre i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Stazija
ponosna mama
ponosna mama



Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.01.2008

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptyNed 13 Jan 2008, 23:41

Ja sam 4 puta polagala voznju, testove odmah polozila sa 100%
Meni je poligon bio problem i tamo sam padala 3 puta. Nadam se da sam te utesila! [/img]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/fairyquin
ja,sutra
Gost




Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: da da,sutra   Muke oko vozackog!!! EmptyNed 08 Jun 2008, 23:19

ziv se tresem.znam odlicno da vozim al me ubija ova neizvesnost da li cu pasti sutra na poligonu.jer mi je jedino problem parking.
poludecu
Nazad na vrh Ići dole
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptySre 18 Jun 2008, 13:52

Evo ja malo kasnim..
Iskreno se nadam da se sve dobro zavrsilo?
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! EmptySre 18 Jun 2008, 13:55

Jogood ::
Ljudi pomagajte,ne znam vise sta da radim...Juce sam pala testove po 3 put,vise me je i sramota da se pojavljujem a imam ogromnu zelju da vozim jer oduvek sam volela automobile.A i pocela sam da sumnjam u svoje mentalne sposobnosti.Ja u principu znam sve to,ali uvek me zezne nesto.Za voznju mi nije problem tu sam profi Laughing ali sta mi vredi.Moracu da pokrenem neke vezice jer posle svakog padanja ja padam u blagu depresiju.A da budem iskrena ne ucim bas kako treba,provezbam dan pre i to je to.
Ljudi moji,nemojte se zanositi da ne treba nauciti.Srece jednostavno nema...
Uzmite iz skole cd sa primerima testova i sve naucite.Ja sam i na netu pronasla super testove,ali sad ne mogu da se setim gde tacno.
Ne zezajte se...Testovi se bas moraju nauciti.
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
Sponsored content





Muke oko vozackog!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke oko vozackog!!!   Muke oko vozackog!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muke oko vozackog!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» muke oko oblacenja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJA BEBA,SVE O DECI :: SLOBODNO VRIJEME :: Sve sto cini zenu!!!-
Skoči na: