MOJA BEBA,SVE O DECI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJA BEBA,SVE O DECI

SVE O DECI
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 DECA OD 1 DO 3 GODINE

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Beba
ponosna mama
ponosna mama
Beba


Ženski Broj poruka : 31
Datum upisa : 26.03.2007

DECA OD 1 DO 3 GODINE Empty
PočaljiNaslov: DECA OD 1 DO 3 GODINE   DECA OD 1 DO 3 GODINE EmptySre 28 Mar 2007, 16:39

...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

DECA OD 1 DO 3 GODINE Empty
PočaljiNaslov: Re: DECA OD 1 DO 3 GODINE   DECA OD 1 DO 3 GODINE EmptySre 05 Mar 2008, 15:09

Evo da pocnem ja,
Koliko beba od 16 mjeseci obicno spava preko dana,mislim koliko puta?
Moj sin spava dva puta i pomisljam da bi mogao da spava i jednom,recimo od 13h do 15h ili malo duze i da uvece ide leci ranije nego obicno!
Znam da je sve to individualno i da zavisi od toga koliko casova spava,ali bih voljeda da cujem i vase misljenje i iskustvo!
Very Happy Sleep Sleep Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
ZDRAVKA
Gost




DECA OD 1 DO 3 GODINE Empty
PočaljiNaslov: zdravo   DECA OD 1 DO 3 GODINE EmptyUto 17 Feb 2009, 19:13

ZDRAVO SVIMA,MOJ DECAK IMA 21 MESEC I DO PRE 3 MESECA JE SPAVAO DVA PUTA NA DA POSTO JE JAKO NEMIRAN I TO MU JE BIOLO NEOPHODNO.MEDJUTIM SAD SPAVA OD POLA JEDAN DO POLA TRI,I SASVIM NAM JE TO DOVOLJNO.NAVECE NA SPAVANAC OKO DEVET PA DO POLA DEVET UJUTRO. sunny POZDRAV SVIMA
Nazad na vrh Ići dole
marijant
Gost




DECA OD 1 DO 3 GODINE Empty
PočaljiNaslov: Re: DECA OD 1 DO 3 GODINE   DECA OD 1 DO 3 GODINE EmptyPon 02 Mar 2009, 23:09

pozdrav svima.ja sam novi clan foruma.pa evo na ovu temu da se nadovezem moja beba ima 13 meseci i spava samo jednom na dan i to 2 sata.uvece zaspi u 8 a ujutru se budi oko 7.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DECA OD 1 DO 3 GODINE Empty
PočaljiNaslov: Re: DECA OD 1 DO 3 GODINE   DECA OD 1 DO 3 GODINE Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DECA OD 1 DO 3 GODINE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DECA OD 3 DO 6 GODINA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJA BEBA,SVE O DECI :: MAMICE :: Deca-
Skoči na: