MOJA BEBA,SVE O DECI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJA BEBA,SVE O DECI

SVE O DECI
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ćaskanje uz kafu...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Ćaskanje uz kafu... Empty
PočaljiNaslov: Ćaskanje uz kafu...   Ćaskanje uz kafu... EmptyNed 16 Sep 2007, 13:13

Dobar dan svima!
Evo da vas pozdravim.Taman pijem kafu i mislim o jucerasnjem danu.
Sigurno se pitate zasto je on tako znacajan!
Pa,znate...Nasminkala sam se posle skoro godinu dana!!I obukla normalnu garderobu!!!
Uh, tako mi je to falilo...Super sam se osjecala.
Povod je bio svadba.Zenio se moj dobar prijatelj!!!.Skupilo se skoro cijelo drustvo.Bilo je skoro kao nekada!!!Igrali smo i pjevali do veceri.Svi su bili bas veseli.Ma ,stvarno super.
A da jos bude bolje,drugi prijatelj mi je juce rekao da se spremam ponovo, jer se i on zeni krajem oktobra!!!
Ma divno!Bas sam sretna zbog njih!!!!
Eto ja jos pod utiskom pa da ga podjelim sa vama!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
djordje
ponosna mama
ponosna mama



Broj poruka : 19
Datum upisa : 02.04.2007

Ćaskanje uz kafu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćaskanje uz kafu...   Ćaskanje uz kafu... EmptyNed 16 Sep 2007, 23:30

drago mi je sto si se divno provela,iako imamo djecu i pregrst obaveza treba malo vremena posvetiti i sebi,provesti se ,uzivati,obici staro drustvo...covjek se lijepo osjeca kad bar na par sati ne misli na kucu,rucak,djecu i sve silne poslove koje obavlja.ja vrlo cesto pozelim sebi takav odmor, do koga dodjem ali bas rijetko jer muz radi non stop a pomoc sa strane nemam iako mi svekrva zivi na par stotina metara od mene.uzivaj bar ti ako mozes
Nazad na vrh Ići dole
 
Ćaskanje uz kafu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJA BEBA,SVE O DECI :: SLOBODNO VRIJEME :: Sve sto cini zenu!!!-
Skoči na: