MOJA BEBA,SVE O DECI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJA BEBA,SVE O DECI

SVE O DECI
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Oni su uspeli!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Oni su uspeli! Empty
PočaljiNaslov: Oni su uspeli!   Oni su uspeli! EmptyČet 01 Mar 2007, 19:20

Imam poznanicu koja je pokusavala duze vreme da ostane trudna!Nesto joj nije polazilo za rukom pa se obratila ljekaru.Uradila je osnovne preglede i sve je bilo ok.I kod muza je sve u redu.Nakon toga otisla je na hsg.Kaze da je pregled bio vrlo bolan.Dijagnozu joj je saopstila medicinska sestra pri odlasku iz bolnice.Bila je porazavajca.Jedan jajovod neprohodan a drugi jedva prohodan.Vjerovatnoca da ce ostati trudna-nikakva!!!!Bila je zgrozena.Ali nesto je kopkalo i poslije dva dana bacila se na posao!!!!Zbog pomenute dijagnoze obratila se privatnom ljekaru koji je na njenu zalost,potvrdio prethodno!!!Kod privatnog ljekara je otisla 29 dana nakon hsg-a!!!!On je pregledao ultrazvukom
Dva dana posle pregleda kod privatnog ljekara,ustala je ujutro i otisla u apoteku po test za utvrdjivanjee trudnoce!!!I zamislite ---BIO JE POZITIVAN!!!!!
Sacekala je jos dva dana i ponovila test-OPET POZITIVAN!!!
Spremila se i otisla na pregled kod ljekara koji joj je radio hsg.On je na ultrzavuku potvrdio trudnocu.Ona mu je rekla za dogadjaje od pocetka i sta joj je rekla sestra i privatni ljekar-koji na UZ nike vidio trudnocu!.On se samo nasmijao i reka da on nikad nije rekao da do trudnoce nece doci!!!!To sto ste slusali medicinsku sestru samo vam je donjelo agoniju ovih zadnjih 20-ak danaSad se opustite i uzivajte u svojoj trudnoci!
Tako je i bilo.Dama sad ima dvoje djece!!!
Eto drage moje,neka vam ova prica bude primjer da nikada ne odustajete!
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Oni su uspeli! Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni su uspeli!   Oni su uspeli! EmptySre 07 Mar 2007, 12:59

Da li kod nekoga ima slicna prica?Podeliteje sa nama,mozda nekom pomognete!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
Beba
ponosna mama
ponosna mama
Beba


Ženski Broj poruka : 31
Datum upisa : 26.03.2007

Oni su uspeli! Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni su uspeli!   Oni su uspeli! EmptyPon 26 Mar 2007, 20:20

Super, bas mi je drago da se sve na kraju dobro svrsilo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
pota
Admin
pota


Ženski Broj poruka : 145
Localisation : tu negde.....
Datum upisa : 28.02.2007

Oni su uspeli! Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni su uspeli!   Oni su uspeli! EmptyUto 27 Mar 2007, 12:18

Da i meni je drago i bas sam sretna zbog njih!
Nazad na vrh Ići dole
https://mojabeba.forumsr.com
djordje
ponosna mama
ponosna mama



Broj poruka : 19
Datum upisa : 02.04.2007

Oni su uspeli! Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni su uspeli!   Oni su uspeli! EmptyUto 11 Sep 2007, 23:27

ja sam cetvoro djece rodila u nepune 4 godine,trudnoce sam nosila super bez problema i osjecala se predivno.kad je doslo vrijeme za petu bebu nastao je pravi haos,gubila sam trudnocu za trunocom i tako tri puta imala spontane,zasto oni to nisu znali odnosno nisu vidjeli.ja sam svakim danom sve vise i vise patila i silno zeljela jos jednu bebu,naravno nisam se predavala,pokupila sam nalaze odnijela ih u beograd i oni su mi tamo rekli da sam gubila trudnoce zbog vodene ciste koja se jasno vidi a ovi da kazem strucnjaci je nisu vidjeli,i da ako dodje do trudnoce moracu da lezim svih 7 mjeseci.nedugo posle toga ostala sam trudna sa malim djolem kojeg sam srecom iznijela bez problema.kad je imao 4 mjeseca dobila sam izliv koji je pokrenula vodena cista,doktor mi je rekao ako necu vise da radjam neka je nece mi smetati ali posto planiram jos djece ja sam je odmah makla da ne razmisljam sta ce sutra biti
Nazad na vrh Ići dole
bambus
ponosna mama
ponosna mama



Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.09.2007

Oni su uspeli! Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni su uspeli!   Oni su uspeli! EmptySre 26 Sep 2007, 21:18

Moja prica se nadam da ce biti slicna ovoj.Ja sam bas juce prosla kroz HSG rezultat je da je levi jajnik malo prohodan,a desni prohodan.Moj doktor se nada da ce nakon HSG-a doci do trudnoce posto je to dosta cest slucaj u praksi.Tako da mi sada preostaje da budemo vredni.
Nazad na vrh Ići dole
djordje
ponosna mama
ponosna mama



Broj poruka : 19
Datum upisa : 02.04.2007

Oni su uspeli! Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni su uspeli!   Oni su uspeli! EmptyČet 27 Sep 2007, 17:27

ZENA SA JEDNIM JAJNIKOM MOZE OSTATI TRUDNA,NE OCAJAVAJ BACI SE NA POSAO,ZELIM TI PUNO SRECE
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Oni su uspeli! Empty
PočaljiNaslov: Re: Oni su uspeli!   Oni su uspeli! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Oni su uspeli!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJA BEBA,SVE O DECI :: STERILITET :: Pokusavamo ali....-
Skoči na: