MOJA BEBA,SVE O DECI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJA BEBA,SVE O DECI

SVE O DECI
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Naravno kg

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Beba
ponosna mama
ponosna mama
Beba


Ženski Broj poruka : 31
Datum upisa : 26.03.2007

Naravno kg Empty
PočaljiNaslov: Naravno kg   Naravno kg EmptyPet 18 Maj 2007, 21:38

Ko o cemu, zene o kilama i to u vecini slucajeva o visku istih... silent a narocito kada se radi o mamama... ah, sta ces... pig

Imate li problema sa viskom kg? Koliko ste dobile u trudnoci, koliko izgubile prilikom porodjaja, i kako je dalje teklo...

Ja ne smem ni da pomislim a kamoli iznesem u javnost cifru mojih sadasnjih kg - nakon porodjaja a ni makac na dole nisam... Sve ukupno sam se udebljala 28kg, pri porodjaju otislo svega 8 i 20 ostalo a najvise u stomaku koji me ubija jer nisam navikla na njega, nikada nisam imala stomak... affraid
Inace, pre trudnoce sam bila taman. Eh, da li cu ikad vise biti ona stara i kako treba...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
mama_daisy
ponosna mama
ponosna mama
mama_daisy


Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.07.2007

Naravno kg Empty
PočaljiNaslov: Re: Naravno kg   Naravno kg EmptySre 11 Jul 2007, 18:12

Ja dodala u trudnoci 20, sada imam visak od skoro 10, i uzasavam ih se...Vise hocu da poludim sto ne mogu da smrsam....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/nevenadj
Takki
ponosna mama
ponosna mama
Takki


Ženski Broj poruka : 11
Godina : 47
Localisation : Nikad kod kuće...
Datum upisa : 23.06.2007

Naravno kg Empty
PočaljiNaslov: Re: Naravno kg   Naravno kg EmptySre 11 Jul 2007, 18:33

U prvoj trudnoći (pre 11 godina - mlado, ludo, živahno...) sam nabacila 12 kg, posle porođaja ostalo 5 kg viška, a kad smo bebu vodili na prvu kontrolu nakon mesec dana ušla u stare farmerke bez problema - kako sam skinula i tih preostalih 5 kg nemam pojma!!!

E sad je priča potpuno drugačija - 4 godine borbe sa sterilitetom i vantelesna oplodnja... Samo za vreme stimulacije sam pod hormonima nabacila 4 kg, a za prvih 12 nedelja još 3 kg - šta će biti do kraja nemam pojma, a o tome kako ću se svesti na staru meru ne smem ni da razmišljam!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://kolevka.20.forumer.com
3xmama
ponosna mama
ponosna mama
3xmama


Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.02.2008

Naravno kg Empty
PočaljiNaslov: Re: Naravno kg   Naravno kg EmptySre 13 Feb 2008, 00:02

Ja sam prvog sina zanosila sa 52 kg. Udebljala sam se u trudnoći samo 9 kg od kojih mi je ostalo 6!
Sa im sinom mi je početna težina bila 58 kg, u trudnoći dobila samo 7 kg i opet mi 4 ostala!
Sa trećim sinom sam ostala trudna sa 69 kg, udebljala se samo 5 kg, a kad sam došla kući, nakon par dana pala sam na 63 kg! Ali, u pitanju su bili hormoni štitnjaće koji su mi poludili. Ali kako je rekla dr, kad su se hormoni vratili na normalu, tako su se i moji kg vratili na 69.
Sad sam bila na nekoj dijeti i smršavila sam 3 kg, ali ne znam kako dugo ću na toj kilaži izdržati.[/u] Question
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Naravno kg Empty
PočaljiNaslov: Re: Naravno kg   Naravno kg Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Naravno kg
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJA BEBA,SVE O DECI :: SLOBODNO VRIJEME :: Sve sto cini zenu!!!-
Skoči na: